Učitelský sbor

 Školní rok 2019/2020

 

Ředitel školy: Petr Tlustý
Zástupce ředitele: Ivana Limburská
Zástupce ředitele v budově Vojtěšská: Renata Nechanická
Vedoucí školní družiny: Kateřina Strnadlová
Výchovný poradce: budova Vojtěšská Renata Nechanická
budova Uhelný trh Ivana Limburská
Školní psycholog Šárka Gabrielová
Dvojjazyčný školní asistent: budova Vojtěšská Jana Luxíková
budova Uhelný trh Karel Dáňa
  Karolína Matějková
Asistent pedagoga: budova Vojtěšská Anna Kottová
  Jana Mandelová
  Monika Pacáková
  Daniela Rýdlová
  Ujková
                             budova Uhelný trh Jindra Buksová
  Eliškoa Kosmáková
  Denisa Odehnalová
Hospodářka školy: Jana Svobodová
Vedoucí ekonom: Jana Hesová
   
Budova Vojtěšská 13:  
   
1.A Jana Borůvková
1.B Magdalena Fenclová
1.C Daniela Tatíčková
1.D Lucie Kirova
2.A Lenka Drahorádová
2.B Jaroslava Hanková
2.C Jitka Uhlíková
2.D Radka Picmausová (NJ)
3.A Helena Kramešová
3.B Ivana Petráňová (FJ)
3.C Jan Krčmář
3.D Maria Rechnerová
4.B Petr Šunda
4.C Markéta Kopřivová
4.D Radek Alferi
   
  Danielle Ch. Gigon Krejčí (FJ, NJ)
  Renata Nechanická (M, TV)
  Petr Tlustý (NJ)
  Jana Šatánková (AJ)
  Mária Vučková (AJ)
   
   
Vychovatelky školní družiny:  
1.B + 1/3 1.A Tereza Marková
1.C + 1/3 1.A Kateřina Komárková
1.D + 1/3 1.A Kateřina Strnadlová
2.A Galiana Kubátová
2.B Věra Chaloupková
2.C Lenka Klánová
2.D Karolína Fiedlerová
3.A Naděžda Bourková
3.B Alena Hechtová
3.C Daniela Rýdlová
3.D Petra Mudráková
4.B + ½ 4.C Tereza Votýpková
4.D + ½ 4.C Eva Hacmacová
   
Správní zaměstnanci:  
školník, topič: Jan Oswald
   
Budova Uhelný trh 4:  
   
4.A Dana Černá (I.st.)
5.A Martina Fričová (I.st.)
5.B Kateřina Wolfová (ČJ,NJ,ČSP,VkO)
5.C Ivana Egrtová (I.st.)
5.D Hana Vojtová (ČJ,D)
6.A Jana Macháčková (M)
6.B Roman Hlávka (M,IKT)
6.C Alena Čižinská (I. st.,ČJ,M,VkO,TV)
6.D Diana Dvořáková (M, CH)
7.A Jana Svobodová (PŘ,CH,VKZ)
7.B Veronika Jedličková (AJ,VkO)
7.C Hana Dejmková (ČJ,FJ)
7.D Petr Sviták (FY,PŘ,VkZ)
8.A Petra Ročková (ČJ)
8.B Marie Pancířová (M)
8.C Markéta Šafránková (FJ,Z)
8.D Jorga Wittlichová (AJ,VkO)
9.A Magdalena Kašpaříková (ČJ,AJ,VV)
9.B Eva Wolfová (ČJ,VKO)
9.C Tomáš Sekan (D,Z,TV)
9.D Dagmar Wegnerová (Z,TV)
   
  Adam Balaštík (TV,Z)
  Benoit Beuzon (FJ)
  Pavlína Dobrá (NJ)
  Roman Elner (D)
  Libuše Fürbachová (NJ)
  Roman Haas (HV)
  Jana Hesová (FY,ČSP)
  Nitish Jain (AJ)
  Hana Jiránková (M,ČSP)
  Lukáš Kobrle (FY,ČSP)
  Martina Kočová (NJ,TV)
  Lucie Kroupová (FJ,AJ)
  Barbora Křivská (VV)
  Ivana Limburská (M)
  Eva Lukášová (VV,ČSP,IKT)
  Gwendoline Manová Hall (FJ,AJ)
  Jaroslav Máslo (TV,Z)
  Vojtěch Novotný (AJ)
  Eva Obermaierová (AJ)
  Richard Peters (AJ)
  Monika Pokorná (FJ,TV)
  Katharina Reusch (NJ)
  Eliška Rožďalovská (AJ,NJ)
  Marietta Šťastná (M)
   
   
4.A Dana Jeníkovská
  Veronika Šafaříková
   
Správní zaměstnanci:  
Hospodářka školy: Jana Svobodová
školník, topič: Michal Tomášek
Administrativní pracovník: Michal Tomášek
Hlavní účetní: Jana Bendová
  Věra Šilerová